aboutt.jpg
CombHEX

CombHEX Hakkında

HAKKIMIZDA

CombHEX Yanma Teknolojisi ile Tanışın

Geleceğe enerji sağlıyoruz

CombHEX bilinen en son yanma teknolojilerini ve en kaliteli komponentleri kullanarak çevreci, düşük emisyonlu, yüksek verimli premix brülör ve yanma sistemleri üretiyor.

Sektörde ısı ihtiyacı olan proseslerde kullanılan yanma sistemlerine yeni bir bakış açısı getiriyoruz. CombHEX, günümüzde üretim yapan endüstriyel üretim tesislerinin, makina üreticilerinin, kazan ve  brülör imalatçılarının; enerji maliyetlerinin düşürülmesi, yüksek emisyonlardan kaynaklanan çevresel olumsuz etkilerinin azaltılması, sistemlerinin bakım maliyetlerinin düşürülmesi için Tailor-made (yani prosese özel olarak tasarlanan), kompakt, güvenilir ve uzun ömürlü premix yanma sistemi tasarımları yaparak, yerinde çözümler üretir.

Eski teknoloji, çevreye zararlı ve düşük verimli yanma sistemlerinin tümünü en son teknolojiyle tasarlanmış, kompakt, çevreye saygılı, yüksek verimli ve aynı zamanda düşük maliyetli sistemler ile değiştirerek müşterilerimizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Çünkü, böylece enerji kullanımı ve  maliyetleri konusunda ayrıca mühendislik ve tasarım anlamında dışa bağımlı olan Türkiye’nin; dışa bağımlılığını azaltmayı başararak en temel hedefimizi gerçekleştirmiş olacağız.

CombHEX için başarı, ilgili sektörlere bu vizyonundaki tutkulu ve kararlı duruşuyla liderlik ederek; çevreye duyarlılığı artırmayı, enerji maliyetlerini optimize ederek dışa bağımlılığı azaltmayı ve yerli mühendislere ve iş adamlarına da kendi vizyonlarına güvenerek, daha aktif ve görünür olmaları yönünde destek vermek demektir. İnanıyoruz ki Türkiye dışa bağımlılığını bu konularda azalttığında ve daha gururlu bir şekilde prestijli ticaret adamlarıyla ön plana atıldığında yanma sektöründe ve ilgili sektörlerde dünyada daha büyük söz sahibi olan ülkeler arasında yer alacaktır.

ÖZGÜN, KOMPAKT ve UYGUN MALİYETLİ olmak. Bugünkü ve dünkü sektöre baktığımızda, sektördeki oyuncuların aradıkları bu üç özelliğin sektörün geleceğini belirleyeceğini düşünüyorum. Teknolojinin gelişimi eğrilerine baktığımızda da tüm sektörler için de bu trendin söz konusu olduğunu görebiliriz.

CombHEX’ in vizyonu çözüm ortağı olduğu firmalara kendi proseslerini ve ürünlerini geliştirirken destek olarak, partnerlerinin kendilerine özel, kompakt ve uygun maliyetli sistemler tasarlamalarını ve know-howlarını artırarak ürün gamlarını genişletmelerini sağlamak yönündedir.

Partnerlerimiz

CombHEX Partnerleri
logo1.png
logo2.png
logo3.png
logo4.png
logo5.png
logo6.png

. Tıpkı bizim gibi

Teknoloji yaratmak her zaman mükemmel ilişkilere dayanır

videoressyeniii2.jpgVideo Presentation

Bizimle Temasa Geçin

Google Maps


Fabrika: Yüzüncü Yıl Mah.
Yeni Sanayi Sitesi 6.Blok No:7
Yenişehir / Bursa

© 2020 CombHEX Combustion Systems